Seria ZDG Nadkrytyczna maszyna do ekstrakcji CO2 Suszarka do pasów próżniowych

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: CNASEC
typu: Suszarka z paskiem próżniowym Nazwa: Maszyna do ekstrakcji CO2 w stanie nadkrytycznym
Modelu: Seria ZDG materiał: Stal nierdzewna SUS304
High Light:

super critical co2 extraction plant

Suszarka z paskiem próżniowym serii ZDG

Zasada działania suszarki próżniowej z automatycznym pasem: W pojemniku o wysokim stopniu próżni materiał jest ciągły powleczony wolno przemieszczanym pasem, tworzy cienką powłokę; pas doprowadza materiał do sekcji grzewczej, podgrzewa materiał i zasysa wilgoć, a następnie wchodzi do sekcji chłodzenia chłodząc materiał do kruchości i zbiera się w terminalu. Ponieważ suszenie w warunkach wysokiego podciśnienia, niskiej temperatury suszenia, jest dobre przy zachowaniu oryginalnego smaku ekstraktu. Tymczasem suszenie całego procesu ciągłej pracy automatycznej, zgodnie z wymaganiami czystej produkcji GMP, jest najlepszym wyborem modernizacji medycyny chińskiej

Główna charakterystyka

1. Produkt suszący jest skoncentrowaną cieczą medycyny naturalnej, która poprzez ekstrakt wodny, ekstrakt alkoholowy lub inny ekstrakt rozpuszczalnika organicznego, na ogół stężona ciecz, w tym ilość substancji stałej, wynosi około 50%, nie ma potrzeby dodawania żadnego materiału pomocniczego.

2. Główna konstrukcja korpusu to pojemnik uszczelniający ze stali nierdzewnej, pracujący nieprzerwanie, nieprzerwanie zasilający materiał, rozładowujący w sposób ciągły. Spełnij wymagania dotyczące medycyny, zasady zarządzania jakością produktów spożywczych.

3. Cały proces suszenia suszarki pasowej próżniowej podzielony na 4-5 sekcji, 3-4 sekcje grzewcze i 1 sekcję chłodzenia.

4. Źródło ciepła jednostki przyjmuje ciepłą wodę i gorącą wodę pod ciśnieniem, wyposażone w system chłodzenia wodą. Źródło ciepła przyjmuje sposoby ogrzewania parowego i elektrycznego.

5. Przed suszeniem należy podgrzać materiał w celu zwiększenia płynności, użyć pompy dozującej ślimakowej do podawania materiału, poradzić sobie z ekstraktem z medycyny chińskiej o wysokiej lepkości (gęstość względna: 1,35-1,45), także do mleka, kawy, herbata instant i żywica o wysokiej chłonności.

6. Ilość ładowania może być precyzyjnie dostrajana i automatycznie sterowana, nawet jeśli w stanie ilości ładowania jest tak mniejsza, urządzenie do powlekania może pokrywać się równomiernie, tak aby zoptymalizować technologię suszenia; każdy pasek jest wyposażony wyłącznie w pompę śrubową jako pompę zasilającą.

7. Pasy są importowane z taśmy teflonowej, odporne na uderzenia, odporne na produkty chemiczne, odporne na temperaturę od -70 ° C do 260 ° C i przechodzą aprobatę FDA, mogą być stosowane w medycynie, przemyśle spożywczym. Długość jest zgodna ze specyfikacją techniczną, ma inne specyfikacje, każdy pas jest osobno napędzany silnikiem o zmiennej częstotliwości, prędkość przesuwu pasa jest regulowana za pomocą jednostki prędkości o zmiennej częstotliwości.

8. Ze względu na wrażliwość termiczną medycyny naturalnej, przyjmuje sposób suszenia w niskiej temperaturze, w procesie suszenia temperatura produktów wynosi zazwyczaj 40 ℃ -50 ℃.

9. Suszarka próżniowa przyjmuje stal nierdzewną SUS304, wszystkie części uszczelniające są zgodne z wymaganiami przemysłu farmaceutycznego, spełniają zasadę GMP.

Szczegóły kontaktu
DU