Sprzęt do wyparowania parownika z opadającą folią Efekt wieloetapowy Wysoka wydajność

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: CNASEC
Nazwa produktu: Parownik z efektem upadku Multi Effect typu: Sprzęt do koncentracji
Funkcja: wysoka efektywność oszczędzania energii Wysoki współczynnik koncentracji: 1/51/10
szeroki obszar lepkości: &lt;400cp</span> Ciśnienie pary (Bar): 5-8
High Light:

mechanical vapor recompression

,

falling film evaporator

Sprzęt do wyparowania parownika z opadającą folią Efekt wieloetapowy Wysoka wydajność

Parownik z efektem upadku Multi Effect

Wielozadaniowy parownik z funkcją opadania przyjmuje zasadę odparowywania opadającej warstewki, aby ogrzać rozcieńczony roztwór aż do wrzenia, powodując parowanie części wody, aby osiągnąć cel koncentracji roztworu. Ten zestaw urządzeń to nowa produkcja dzięki rozwojowi operacyjnemu z każdym indeksem technicznym zgodnym z międzynarodowymi zaawansowanymi standardami. W porównaniu z tradycyjnym parownikiem, nasz produkt jest szeroko stosowany w takich dziedzinach, jak przetwórstwo żywności, koncentrat soków, produkcja napojów, produkcja mleczna, przemysł chemiczny, przemysł farmaceutyczny, oczyszczanie ścieków i projekt środowiskowy itp., Posiadające zalety taniego, łatwego w obsłudze i stabilna wydajność
tradycyjny parownik.

Główna charakterystyka:
1. Transmisja ciepła wybuchu i oszczędność energii. Jako wysokowydajny, energooszczędny sprzęt do koncentracji, parownik można zmontować w dwusuwowy, trójfazowy, czterozakresowy i pięcioczynnikowy system parowania, w pełni wykorzystując energię cieplną przy niskim zużyciu pary. Tylko jeden kilogram pary może odparować cztery kilogramy wody. Powłoka parownika z jednym efektem działa w stanie próżni poprzez konwersję z transferu energii ciśnienia na energię kinetyczną w wyniku przejścia przez strumieniową pompę ciepła. Para wodna o jednym działaniu wchodzi do podgrzewacza wstępnego z parą pary wtórnej podgrzanej cieczy ponownie pompowanej do jednego efektu za pomocą strumieniowej pompy ciepła, wykorzystując maksymalnie ciepło.

2. Wysoki współczynnik koncentracji (1/51/10), szeroki obszar lepkości (<400 cp) Ze względu na opadające warstewkę cieczy, płynna warstewka przepływa od góry do dołu wzdłuż ścianki rury. Co więcej, dzięki grawitacji, roztwór o dużej lepkości płynie i łatwo odparowuje bez koksowania.

3. Sprzęt może przyjmować ciągłe zasilanie ciągłe, a także zasilanie w górę lub mieszanie. Przy podawaniu strumienia w dół, kierunek przepływu roztworu jest taki sam jak pary grzewczej, a materiał wchodzi w jeden efekt. Jednakże, przyjmując karmienie w górę strumienia, wprowadzaj materiał od ostatniego efektu, podczas gdy wylot z pierwszego efektu.

4. Sprzęt może być sterowany ręcznie, jak również półautomatycznie lub automatycznie. W przypadku automatycznej kontroli parametry technologiczne, takie jak ciśnienie pary, temperatura każdego punktu kontrolnego, poziom cieczy, stopień podciśnienia i grawitacja cieczy zasilającej itp., Przekazują swoją wartość do komputera za pomocą czujnika, dzięki czemu operator może kontrolować te parametry za pomocą komputera W sterowni.

5. Sprzęt może być wykonany z różnych rodzajów materiałów zgodnie z różnymi materiałami i wymaganiami technologicznymi, takimi jak TA2 Titanium, lCrl8Ni9Ti ze stali nierdzewnej, zwykła stal węglowa (kontakt powierzchni z materiałem jest nakładany specjalną farbą antyseptyczną i przeciwrdzewną). Pod warunkiem oczyszczania ścieków, powierzchnia zwykłej stali węglowej ze specjalną farbą antyseptyczną i przeciwrdzewną może zaoszczędzić dużą sumę inwestycji w urządzenia, które były wielokrotnie testowane przez naszą fabrykę. Tak więc sprzęt jest naprawdę preferowanym produktem dla stacji oczyszczania ścieków, spełniającej standardy GMP.

Parametry techniczne

Wydajność parowania (kg / h) 1000 3000 6000 dziesięć tysięcy
Zużycie pary (kg / h) 300 900 1800 3000
Zużycie wody (t / h) 10 15 28 45
Pobór mocy (Kw) 10 16 30 45
Ciśnienie pary (Bar) 5-8
Stopień próżni (Bar) 0,9
Wymiar zewnętrzny (m) 4,5x2,5x6 5,5x6x10 7,5x3,5x14 8,5x3,5x16

Szczegóły kontaktu
DU